Kurumsal

Firmamız 2015 yılında ANTALYA Gaziler Sanayi Sitesinde kurulmuş olup ilk önceliği ENDÜSTRİYEL MUTFAK olmak üzere imalatına emin adımlarla hizmet vermeye başlamıştır.

 Kısa zaman içerisinde hatrı sayılır derecede müşteri potansiyeli yakalayıp en iyi hizmeti verebilmek için deneyimli teknik elemanlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

2017 yılında İç Mimarlık ile kapasite arttırımına giderek müşterilerine imalat öncesi sunumlarını arttırarak güven kazanmıştır.

2018 yılında ise CNC FİBER LAZER (TGH1530) makinasını ekleyerek makina parkurunu genişletmiştir.

REWINOX CNC Lazer Kesim, CNC Abkant Büküm ve CNC Giyotin Makas tezgahlarıyla siyah sac, dkp, galvanizli sac, paslanmaz ve alüminyum sacları özenle işlemektedir ve şekillendirmektedir.

REWINOX Endüstriyel Mutfak hotel, restaurant, cafe ve pastane mutfakları, askeri mutfaklar, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endüstriyel mutfak sektörü alanında üretimini ve servis desteğini sağlar.

REWINOX müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş birliği ve zamanında yapılan teslimatla müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

Müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışmalarını sürdürmekte ve sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek sizlere hizmet vermeyi zevk ve heyecanla sürdürmektedir.

 

X